Mobilus baras - kas tai?

Mobilus baras – kur vakarėlis atvyksta pas jus! Nesvarbu, ar tai vestuvės, gimtadienio šventė ar įmonės renginys, mūsų mobilus baras užtikrina, kad jūsų svečiai mėgausis gaiviais ir unikalaus skonio gėrimais. Nuo klasikinių kokteilių iki mūsų sukurtų gėrimų – draugiški ir kvalifikuoti barmenai užtikrina gyvą atmosferą jūsų svečiams.  Atsipalaiduokite ir leiskite mums pasirūpinti gėrimais, kol jūs susikoncentruosite į puikų laiką! Į mūsų paslaugą įeina:

  • Mobilus baras ir baro reikmenys
  • Stiklinių nuoma
  • Individualiai sudarytas meniu pagal jūsų poreikius
  • Pasirūpinimas ingredientais ir alkoholiu
  • Ledukai kokteiliams
  • Transportavimas į bet kurį Lietuvos kampelį
  • Komunikacija ir konsultavimas kiekvienam etape iki šventės
  • Dovana nuo mūsų: pasitikimo shotai
  • Mobilaus baro paslauga nuo 400€
  • Vieno kokteilio kaina 3.5€ (į kainą įskaičiuotas alkoholis ir ingredientai)
mobilus baras visoje lietuvoje

Mobilus baras - kodėl verta rinktis?

Planuojate ypatingą šventę ir norite nustebinti savo svečius? Apsvarstykite mobilaus baro paslaugos patogumą ir stilių. Užtikriname įsimintiną ir sklandų renginį nuo pradžios iki pabaigos. Kodėl verta rinktis mobilų barą savo šventei?

Patogumas: atsisveikinkite su transportavimo į ir iš tradicinės baro vietos koordinavimo rūpesčiu. Mūsų mobilusis baras atvyksta į jūsų vietą, nesvarbu, ar tai vakarėlis kieme, vestuvės, įmonės renginys ar bet koks kitas susibūrimas.

Lankstumas: mėgaukitės laisve rengti renginį bet kurioje vietoje, tiek viduje, tiek lauke. Mūsų mobilusis baras yra pritaikytas būti įrengtas įvairiose erdvėse, suteikiant lankstumo, kuriuo negali prilygti tradiciniai fiksuoti barai.

Profesionalūs miksologai: patobulinkite savo renginio gėrimų patirtį su mūsų kvalifikuotais miksologais. Mūsų komanda yra pasiryžusi sukurti tobulus kokteilius, pritaikytus pagal jūsų pageidavimus ir užtikrinti nepamirštamą skonio pojūtį jūsų svečiams.

Platus pasirinkimas: rinkitės iš plataus gėrimų asortimento, įskaitant firminius kokteilius ir nealkoholinius variantus. Mūsų mobiliam bare yra platus pasirinkimas, kad būtų galima patenkinti visus skonius ir pageidavimus. 

Atmosferos pagerinimas: mobilus baras bet kokiam renginiui suteikia rafinuotumo ir stiliaus. Mūsų mobilaus baro dizainas ir profesionalūs barmenai pagerins jūsų renginio atmosferą ir paliks neišdildomą įspūdį jūsų svečiams. 

Kokteilių baras - bet kokiai progai

Vestuvės: mes suprantame, kad jūsų vestuvių diena yra vienas svarbiausių įvykių jūsų gyvenime. Mūsų mobilaus baro paslauga skirta jūsų šventei suteikti žavesio. Mūsų patyrę barmenai ir stilingas baras sukuria nepamirštamą atmosferą, užtikrinančią, kad jūsų vestuvės būtų kupina išskirtinių gėrimų ir džiaugsmingų akimirkų.

Gimtadieniai: padarykite savo gimtadienio šventę tikrai išskirtine su mūsų mobilaus baro paslauga.  Mėgaukitės patogumu turėdami pilnai aprūpintą barą ir profesionalius miksologus. Leiskite mums pasirūpinti gėrimais, kad galėtumėte susikoncentruoti į prisiminimų kūrimą su savo artimaisiais.

Įmonės renginiai: Sužavėkite klientus, partnerius ir kolegas kitame įmonės renginyje naudodamiesi mūsų profesionalia mobilaus baro paslauga. Nesvarbu, ar rengiate produkto pristatymą, įmonės vakarėlį ar susitikimą su partneriais, mūsų patyrę barmenai pasirūpins, kad jūsų svečiams būtų suteikta išskirtinė baro patirtis. Mes padėsime jums padaryti ilgalaikį įspūdį.

mobilus baras vestuvems